| xcxxx a întrebat:

Dati-mi va rog un link care merge 100% pentru jocul assassin creed!

Dati-mi raspuns cat mai repede va rog!

Răspuns Câştigător
| XYZsnick a răspuns:

Http://kat.ph/assassins-creed-pc-edition-t1344391.html
uite pe asta la tras si eu

| xcxxx explică (pentru XYZsnick):

Mersi alexik

| XYZsnick a răspuns (pentru xcxxx):

Funda plizz?

8 răspunsuri:
| AHappyDay a răspuns:

Uite aici toate versiunile:
http://store.steampowered.com/search/?snr=1_7_7_151_12&term=assassin+creed

Si inca ceva.Gratis(cum baniesc ca il vrei) nu se poate.Cumpara-l!

| xcxxx explică (pentru AHappyDay):

Nu vreau sa-l cumpar!

| AHappyDay a răspuns (pentru xcxxx):

Daca nu vrei sa il cumperi atunci nu poti sa ai jocul. Crezi ca cei care au facut jocul au muncit atat doar ca sa descarci tu pe gratis?

| xcxxx explică (pentru AHappyDay):

Da man!

| XYZsnick a răspuns:

Iti trebuie tor.ent altfel o sati ia o zi sa descarti de pe net direct.