| z0r3Ns3n a întrebat:

Dati un search pe youtube la Mellina feat. Vescan - Poza de Album (Official Single). Vedeti ce chip impecabil are Mellina? Ce editor de poze foloseste?
Funda

5 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Ea e frumoasa, tu n-o sa fii accepta realitatea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, daca este folosit un program acela este Photoshop, dar nu este neaparat editata poza, poate a pus niste fond de ten sau chiar asa este eahappy Numai binehappy

| BBiiiaa a răspuns:

Singura realitate e ca ea are chipul ala datorita unei inventii numite Photoshop, "Bogz". Invatati sa nu mai jigniti asa de usor, nici macar nu stii cum arata cel pe care il insulti.