| Yoe a întrebat:

Dau funda! Am descarcat aplicatia facebook mobile si am incercat sa postez cateva poze pe fb.Cateva dintre poze au fost postate cu succes Dar una din ele nu poate fi postata..Cand incerc sa o postez imi zice:"Either the selected file is corrupted or we currently do not support fileupload for your device". toate pozele au formatul jepg.

Răspuns Câştigător
| Aamerican a răspuns:

Poza aceasta este infecta cu un virus ceva, nu trebuie sa fi fizician sa stii sau lipseste ceva din ea.