| Paulikk112 a întrebat:

Dau funda! Buna TPU! As vrea sa-mi dau un downgrade de la ios 6.1.3 la 5.1.1 (iphone 4) prin redsnow. Sunt sanse sa mi se strice sau sa se blocheze?:big grin

4 răspunsuri:
| AnonymousTPU007 a răspuns:

De ce sa-i dai downgrade? Nu e mai bun 6.1.3 decat 5.1.1?

| Paulikk112 explică (pentru AnonymousTPU007):

Imi place mai mult 5.1.1

| OnLyED a răspuns:

IOS 6.1.3 genereaza probleme cu utilizarea functiei Wi-Fi pe iDevice-uri si mai are cateva defecte. Poti da downgrade la 5.1.1 nu pateste nimic, ios 6.1.4 e foarte bun dar pacat ca e doar pentru. 5

| Paulikk112 explică (pentru OnLyED):

Da, dar trebuie sa fac multe panarame prin redsnow straight face ca prin iTunes nu merge laughing