| bogdanmihai469 a întrebat:

Dau funda! Ce inseamna daca am un semn al exclamarii intr-un triunghi galben pe iconita de internet si nu imi merge internetul? Ce pot sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| AlinSy a răspuns:

Daca ai acel triunghi pe icon-ul de la internet inseamna ca ti-a picat netul. singura rezolvare este sa astepti sa iti revina sau sa suni la cei de la care ai cumparat internet.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa suni la provider si sa-l intrebi de sanatate!

| bogdanmihai469 explică:

Dar nu inteleg ce are ca wi fi-ul merge

| dalina1999 a răspuns:

Inseamna ca nu ai internet. Trebuie sa dai click dreapta si sa pui pe REFRESH a treia optiune. Funda?

| Phantomofthefuneral a răspuns:

Ori e de la furnizorul de internet, ori la tine nu merge ceva. Daca e de la ei, cel mai ok e sa astepti sa revina internetul. In meniul control panel mergi la sectiunea "network and sharing center" si selectezi troubleshoot. Calculatorul o sa caute sursa problemei; daca o detecteaza, o sa iti apara ce poti face in continuare. Daca ai wifi, incearca sa ii dai reset.