| laudima22 a întrebat:

Salut, de ce nu îmi merge netul prin Wifi? Am toate beculețele verzi active și Internet și Wifi tot. Doar Phone am beculeț negru. Ieri îmi zicea ceva de plată că nu am plătit, dar când intrai azi nu mai zicea așa, o am de platit până pe 31 Ian. Ce are?! Îi dădui și restart și la telefon, dar și la Wifi

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

I-a cel mai bine legatura cu furnizorul tau de servicii internet, s-ar putea sa fie de la ei, mai ales daca zici ca ti-a aparut ca nu ai platit ceva, s-ar putea sa fie o greseala de la ei si ti-au sistat netul

| laudima22 explică (pentru Simpatic):

Gata, îi sunai, am uitat să plătesc factura happy dar îmi dete drumul. Mersi!

| Simpatic a răspuns (pentru laudima22):

Cu placere