| 9999AtilahunuL9999 a întrebat:

Am sa va pun o intrebare, mi-am descarcat de pe net android si vreau sa mi-l bag pe telefon (Samsung s5230) un prieten de al meu si-a cumparat s5230 fara android si acum are mi-a dat linkul dar nu stiu ca il instalez in tel

1 răspuns:
| ionucmarele a răspuns:

El are o tema de android nu are android sistemul de operare.Telefonul tau nu are android si nu poti sa bagi android pe el ci doar sa schimbi interfata.Adica iconitele. atata tot