| tilica91 a întrebat:

Daw funda! cine poate sa-mi zica cum sa "sparg" parola unui samsung.eu stiu un cod dar acesta sterge tot din telefon si nu as prea vrea sa-l folosesc ca nu am card de memorie. daca stiti si voi acel cod vreau sa intreb sterge si mesajele?

1 răspuns:
| King_Iulian_1977 a răspuns:

*2767*3855# face full reset.
daca vrei sa il citesti ajungi la un service gsm si ti-l citeste.
banuiesc ca vrei sa salvezi ceva din el si neavand card nu vrei sa il resetezi.
spune si modelul de telefon ca Samsung au produs 1000modele.