| yonutzu89 a întrebat:

Dc imi merg sacadeaza rau filmele pe un laptop Acer cu procesor de 2.0 ghz single core 2 gb ram?

11 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cu ce program vizionezi tu acole filme? Eu am un celeron pe 1.8 ghz, 4gb ram si nu imi sacadeaza nici macar alea blu ray de 40gb

| yonutzu89 explică (pentru Jipa95):

Si cu bs player si cu vlc imi sacadeaza

| Jipa95 a răspuns (pentru yonutzu89):

Mai eu zic sa nu fie problema de driver.
Dezinstaleaza apoi reistaleaza driver-ul placii video sau a chipului video integrat. Daca tot asa face, i-ati cel mai recent driver al placii video. Revin-o cu un raspuns daca ti-a mers.

| KevinAnthony a răspuns:

Ce configurație ai?

Te pot ajuta doar în cazul în care îmi spui ce configurație are PC-ul pe care-l deții.

| yonutzu89 explică (pentru KevinAnthony):

Adica ce procesor placa video si rami am?

| KevinAnthony a răspuns (pentru yonutzu89):

În mare, da. Ai putea să-mi spui și ce sistem de operare ai...

| yonutzu89 explică (pentru KevinAnthony):

Deci:Am un procesor Intel celeron 550 de 2.0 ghz, placa video mobile inter(r) 965 express chipset family si 2 gb ram, am windows 7

| KevinAnthony a răspuns (pentru yonutzu89):

Încearcă să reinstalezi Windowsul. Pe urmă fă-i update complet. Poate dura până la 5 h.

| yonutzu89 explică (pentru KevinAnthony):

Ieri am instalat windosul

| Deputat a răspuns:

Incearca KMPlayer...

| yonutzu89 explică (pentru Deputat):

Am incercat si tot asa face...