| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Dc nu pot sa vad intrebarile postate de utilizatorul "ely"? voi le puteti vedea?sadsadsadsad

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Ai dreptate, nu se vad intrebarile, doar raspunsurile si raspunsurile castigatoare. Se vede ca a pus intrebari - pentru ca apar avatarurile cu cei care au ajutat-o, dar la intrebari este 0.
Poate sa fie defect ceva - ar trebui sa-i scrie ea, sau tu Ralucai pe TPU sau la Cafeneaua TPU unde avem deschisa o lista lunga de probleme referitoare la site

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai ai incercat sa intri la ea? click pe nume, si iar, pe "intrebari"?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nici la mine nu se vede thinking