| filaret03 a întrebat:

Dc numi mere google chrome zice ca pagina nu este activa cand intru si ca am inchis gresit paginile ca asa ceva... ce pot sa fac? pls ziceti-mi(acum sunt pe internet explorer)

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Recomandare la toti utilizatori! Folositi Fratilor Mozila Firefox

| Evolution a răspuns:

Păi în primul rând eu nu ţi-aş recomanda chrome, eu am avut destule probleme cu el, iar eu sunt pe aurora (de la mozzila care a făcut firefox). Păi încercă să reinstalezi chrome, dar când îl ştergi, să ştergi tot! (cookie, saved passwords etc.).

| claudiu11re a răspuns:

Sincer sa-ti zic asa mi-a facut si mie mi-a mers ctva timp si dupa aia nu se mai incarca deloc la pagini imi dadea erori la greu ...asa ca am instalat mozila e cel mai bun browser de cautare iti zic sigur

| JustAnette a răspuns:

La mine tot se intimpla citeodata asa...Eu reincarcam calculatorul sau internetul si iarasi mergea.Incearca si tu.Altfel nu te pot ajuta...