| Ruiner a întrebat:

Dc tot imi apare cand intru pe o aplicatie browse to open with? si trebuie sa aleg ceva ca sa deschid si nu stiu si nu mergeeee!

Răspuns Câştigător
| Music4life a răspuns:

De obicei apare "open with" din cauza ca nu ai programul necesar pentru a vedea aplicatia respectiva... Lasa un link catre pagina/aplicatia cu pricina si o sa iti spun de ce trebuie sa intstalezi.

P.S. In general cand e vorba de browser si pagina pe care nu o poti viziona ai nevoie de "Adobe Reader"

1 răspuns:
| TerraMG a răspuns:

Inseamna ca nu mai recunoaste extensia (gen.exe.doc.png etc)... orice aplicatie sau doar unele?