| NimeniAltul_6081 a întrebat:

Dca vreau sa imi iau un iphone 4s.Si sa presupunem ca vreau sa imi bag netul pe el.Imi bag wireless pot sa intru pe net prin telefon doar de acasa?(cu wifi)

7 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Nu sunt de acord Appel este o firma foarte buna iar Iphone 4s isi merita banii. Samsung galaxy S2 e deja vechi iar Iphone vine cu multe imbunatatiri...

| AstonMartin a răspuns:

Ia-ti galaxy s II sau galaxy note, sunt mai bune decat iphone 4s.

| LoveItachi4Ever a răspuns:

Exact ia mai bine de banii aia Samsung galaxy note sau galaxy s2

| drachenblut a răspuns:

Wifi - de acasa sau de unde mai apuci, gen mcdonalds, malluri, etc

aditional poti opta pentru internet mobil (este inclus in orice abonamet pentru iphone)si beneficiezi de internet peste tot, activand functia de transfer de date. mai multe lamuriri cu privire la viteza, optiuni, avantaje poti gasi la dealer-ul tau preferat.totusi 4s-ul nu isi merita banii, asa ca daca nu esti un fan infocat al brandului, nu recomand acest terminal.

Răspuns utilizator avertizat