| Bulbi a întrebat:

De 1 zi nu mai pot viziona videoclipuri online in fullscreen pentru ca sacadeaza, si de asemenea jocurile browser chiar si alea mici de pe facebook imi sacadeaza.Ieri am intrat pe facebook si mi-a spus sa upgradez flash playeru la vers 18.Am updatat si a inceput sa sacadeze.L-am dezinstalat si am instalat alta versiune dar tot asa face.Filme din PC sau seriale merg in fullscreen fara nicio problema deci nu e placa video dusa cum mi-au spus unii. Oare ce trebuie sa fac sa revin la normal? Folosesc Opera dar si in Chrome imi face la fel.

1 răspuns:
| Userrr a răspuns:

Poate fi si din cauza vitezei internetului, sau poate ai instalat cateva porcarii ce iti cauzeaza probleme.