| Sonia822 a întrebat:

De 2 zile nu mai merge butonul Strat, nu pot intra in C si D, de fapt nicaieri. Pot utiliza doar desktop-ul. Deasemenea, nu merge sa-l inchid, pot sa-l sting doar de la buton, de la unitate. Ce-i de facut? Am dar virus scan, n-a gasit virus, sau, ma rog, nu poate detecla, ca e versiunea free

2 răspunsuri:
| TheMaker a răspuns:

Încearcă metoda asta:
https://m.youtube.com/watch?v=arwsNkuaR4s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi vreo problema cu butonul la mouse, sau incearca system restore daca ai instalat ceva. Poate ti-a expirat windows,