| Andreasx a întrebat:

De 3 ore ma chinui sa convertesc un video cu format.wve(am editat cu FilmoraGo)ca sa il pot pune pe Youtube si nu reusesc.Am incercat toate siteurile posibile, imi da eroare ca nu suporta extensia.Cum o pot schimba? ca dupa ce am muncit la video o gramada acum ma trezesc cu problema asta....Nu merge din filmora sa postezi nicaieri?(nici pe Facebook nu merge)

Răspuns Câştigător
| Andreasx explică (pentru sierra1):

Cand dau sa caute videoul nu il gaseste.Probabil nici asta nu suporta extensia...

| sierra1 a răspuns (pentru Andreasx):

Instalează Wondershare Video Converter

| Andreasx explică (pentru sierra1):

Are extensia la fel, e tot filmora.