| Aandr33a a întrebat:

De 3 zile nu ma lasa sa intru pe messenger...stiti de ce? Funda happy

5 răspunsuri:
| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Dar ce iti scrie? nu te pot ajuta daca nu zici ce scrie.

| Aandr33a explică (pentru StReEtDaNcEaNa):

Imi zice ca a aparut o problema la autentificarea mea si ca mi-a fost blocat contul si sa fac clic pe "parola uitata" ca sa mi-l deblochez, dar nici asa nu merge.

| Andandut a răspuns:

Reinstaleaza-ti messu-ul! Cauta pe google "mess download" si il gasesti acolo!

| Aandr33a explică (pentru Andandut):

Am facut si acest lucru si tot nu a mers

| ByMine a răspuns:

Am avut si eu problema asta dai la Messenger---> preference--->Conection, apoi alegi:conect via proxy server.mie mi-a mers. Bafta