| Lucy92br a întrebat:

Salut, am si eu o problema. De fiecare data cand intru in Internet Explorer trebuie sa instalez flashul(daca vreau sa vizionez un filmulet pe youtube). La Mozzila si Chrome nu am problema asta... Doar la IE. Vreau neaparat sa folosesc IE pentru ca am un plug-in cu care ma uit la filme online(care merge numai pe IE -- Sopcast). Ma poate ajuta cineva sa-mi rezolv problema?
Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| PaisonPink a răspuns:

1.Ai putea instala un nou internet explorer, apoi sa il dezinstalezi ca cel dinainte sa revina la normal.
2.Ai putea instala flashul
3.Ai putea schimba windows

fundita?:X