| oldschoolrom a întrebat:

De aproximativ 4 ani am o problema la messenger, chiar daca el m-a sters si eu la randul meu din listele din mess, nu ne-a mai interesat dar acum mai mult ca niciodata vreau sa va intreb de ce il vad mereu offline, desi nu il am pus pe offline si nici sters din lista?

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ca te-a sters el din lista lui.Trebuie sa va scoateti de la ignore amandoi.

| relian a răspuns:

Pai tu zici ca el tea sters si ca si tu larindul tau l-ai sters.Ce faci te contrazici singur? Dar daca tu nu l-ai sters si iti apare mereu off atunci el ti-a dat un ignore si orice ai face nu ai cum sa-l vezi on niciodata.Doar daca il scanezi cu anumitye programe poti sti ca este on sau nu.Insa daca vei incerca sai scrii nu va receptiona nimic de la tine.Insa o poti face totusi, trimitindui un email.Chiar daca el ti-a dat ignore pe mess email ii poti trimite.Asa ca igur iti va citi ceva daca ii scrii.Acum ca nu o sa vrea sa iti raspunda asta e.

| pozeanimate a răspuns:

Daca nu ti-a dat ignore, stergetiva ambii id, apoi adaugativa din nou, apoi faceti restart la pc

| oldschoolrom explică (pentru pozeanimate):

Am facut.

| pozeanimate a răspuns (pentru oldschoolrom):

Din lista sters, dar din address book sunt sigur ca nu v-ati sters
dupa..ambii intrati online, nu invisibile

| oldschoolrom explică (pentru pozeanimate):

O sa ne stergem si din Adress Book si sa vedem dupa.

| ellutza a răspuns:

Deoarece ti-a dat el ignore.

| oldschoolrom explică:

1.Nu ne avem la ignore!
2.Ne-am sters reciproc si ne-am adaugat iar, ca sa vedem poate a fost vreo eroare, degeaba tot invisible il vad desi el este online si eu nu l-am setat sa ma vada invizibil sau el pe mine.

Nu am explicat destul de bine, nu ne avem la ignore si nu il am pe invizibil si nici el pe mine.