| anonim_4396 a întrebat:

Am dorit sa intru pe un site dar nu se încarcă întreaga pagină oricâte refresh-uri aş da. Am încercat cu toate browserele posibile adică: IE, Chrome, Firefox, Opera. De ce nu pot intra pe acel site?

3 răspunsuri:
| AaNdYy a răspuns:

Poti sa ne dai si noua site-ul sa vedem daca si noi patim la fel? daca da, inseamna ca e o problema generala. E picat serverul de host sau site-ul e in lucru, iar daca nu, e de la tine.

| Tagaso a răspuns:

Acel site e corupt

| Iulian1k a răspuns:

Depinde. Posibil ca hostul/furnizorul site-ului/ sau chiar site-ul sa fie down... ori ai gresit URL-ul / sau site-ul nu mai exista