| Bianca765 a întrebat:

De aseara laptopul meu s-a inchis si cand l-am aprins se auzea sunetul de la aerisirea lui se vedea emblema si apoi s-a vazut totul negru,sunt ingrijorata, ce s-a intamplat? Si cat m-ar costa sa il fac? Funda pt cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| LostInPark a răspuns:

Si acum cand il aprinzi se mai vede ceva logo la pornire? sau e totaly dead?
Daca dupa boot iti apare un logo al producatorului, e posibil hdd-ul sa-si fi parcat laserul de pe pla...da mergi la service...nu ca ai fi fata, dar nu are rost, zic.

| HuShEr a răspuns (pentru LostInPark):

laughing)) super raspunsul...pot fi de vina si ramii

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Intre 3-5 milioane un reballing la chipsetul video, sau cat un laptop nou, daca e placa de baza! Asta inseamna laptop!

| Aur3lian a răspuns:

Salut.Cel mai bine ar fi sa mergi la un service.Acolo vei afla raspunsul.