| Geronimo9234341 a întrebat:

Am niste casti dinalea mari si nu se mai aude sunetul decat in una, ce s-a intamplat? Au un singur cablu si aseara mi-sa agatat in limba de la pantofi, iar dupa aia nu se mai auzea in aia in care vine cablul... ajutor

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Probabil s-a rupt cablul, desfa-o si uita-te daca o poti repara.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

E stricat... daca numai in una se aude inseamna ca nu e de la setari sau placa...

| clautzuuboy20 a răspuns:

Poate.sa miscat ceva.acolo si so fi ars ceva.asa am patit si eu.le-am scos capacul am mutat niste fire si mi-a mers. Funda?

| djlamaie a răspuns:

Desfa casca stricata si lipeste firul rupt cu un pistol de lipit
ATENTIE incalzeste pistolul in aer si sa nu il tii prea mult pe placa pentru ca se ia partea conductoare si nu se mai pot repara

| gheorgheasdasa a răspuns:

Subscriu la c a scris Viperwinking

| ViPeR_5346 a răspuns:

Cablul care era atasat la acea parte din casca sa desprins sau s-a rupt. Ori iti iai una noua ori il rogi pe tatal tau sa o repare cu un topitor big grin funda?