| AL152 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy SIII.
Nu stiti de ce nu pot trimite mesaje pe facebook si mesenger-ul de la facebook prin datele mobile? cu Wi-Fi merge perfect, dar cand intru cu datele mobile nu pot sa trimit mesaje, pot sa fac orice, sa vad poza, like-uri, comentarii, dar cand trimit un mesaj, tot spune ca se trimite si dupa, esueaza.
M-ati putea ajuta?
FUNDA

2 răspunsuri:
| Voicu_Gabriel_1986 a răspuns:

La facebook cred ca trebuie sa-ti descarci aplicatia Facebook Mesenger si cred ca o sa-ti mearga!>> Incearca si tu!>

| AL152 explică (pentru Voicu_Gabriel_1986):

O am si pe aceeawinking si tot asa