| stangaionut a întrebat:

De cand intru pe o pagina ex: TPU.ro imi intra dupa 10-15 sec adica imi intra greu? de ce oare?

6 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Pai pentru ca sunt multi care acceseaza pagina si serverul este suprasolicitat

| ASIGURATORUL a răspuns:

Este foarte solicitat serverul la aceasta ora, mai ales ca toata lumea asteapta sa vada cine este userul anului!

| CARMENCITA a răspuns:

Si la mine la fel, dar eu intru de pe mobil.Trimite e-mail de la contact sa le spui problema. Dureaza pana primesti raspuns ca au multi utilizatori.Pe alte site-uri nu am probleme.Nu numai ca dureaza cum zici, dar ma chinui sa pun intrebari sau sa raspund. Observ ca au facut schimbari, sa speram ca vor face ceva sa nu mai avem probleme cu accesarea unor pagini de pe mobil sau calculator. Spune-le ce problema ai.Eu zic ca problema e de la calculatorul tau sau browser, dar daca nu ai aceasta problema cu alte site-uri atunci e de la ei.Succes!

| marioooarmani a răspuns:

Nu iti pot spune sigur dar eu zic ca e din cauza netului slab sau ar trebui schimbat windowsul

| RubikSD a răspuns:

Ori ai netu prost, ori e serverul suprasolicitat.

| babe100 a răspuns:

Din cauza pc-ului sau poate e conexiunea proasta, sti tu retea de rahat