| anonim_4396 a întrebat:

De când mi-am pornit laptopul nou am observat că face câteva sunete mai ciudate uneori. De exemplu un sunet ce seamănă cu un click, o mică pocnitură. În rest el funcționează fără probleme... Care ar putea fi problema?

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Control panel teme sunete vezi ca s-ar putea sa fie ativat ceva acolo

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Mi-e foarte greu sa fiu sigur de la distanta, dar seamana a un hard-disk care incepe sa cedeze. Desigur, daca laptopul tau are hard-disk si nu este cumva dotat cu SSD.

| anonim_4396 explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

A venit dotat si cu SSD