| Hazumaru a întrebat:

De câte ori deschid laptopul îşi da singur restart şi nu se mai deschide.
Va rog spuneti-mi ce are şi ce să-i fac.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Te duci la un service cu el sa-l curete de praf sa pasteze coolerul (in cazul care mai ai cooler) si apoi vezi daca isi mai da restart.
Bafta!

2 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Cred ca ai o problema la sistemul de ventilatie, la cooler. Ar trebui desfacut si curatat, depinde cand a fost curatat ultima data. Dupa cum spui intra in protectie ori e fortat sa faca asa. Sper sa nu fie un virus ( daca e curatat), poti lua de pe net un Hirens Boot Cd - poti intra de pe el, are un mini xp, vezi ce zice! Sa nu folosesti softuri pe care nu stii ce fac! Te uiti pe net daca ai nelamuriri acel cd! Bafta!

| Hazumaru explică:

Mersi mult