| dulgherunicu a întrebat:

De ce laptopul meu nu se mai deschide si cind se deschide se inchide singur?

Răspuns Câştigător
| Deliα a răspuns:

Nu mai are baterie sau e virusat.

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă știi că l-ai încarcat însemnă ca ai praf mult în el componentele nu se mai aierisesc corespunzător=> supra încalzirea acestora și datorită autoprotecției computerul se oprește.Succes

| Lightning1997 a răspuns:

Du-l la un specialist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil se supraincalzeste.i-ai facut o curatare inauntru recent?

| Iwao a răspuns:

Mergi la un service cu el, probabil are mult praf in el.Se opreste sau nu mai porneste pentru a nu fi afectate (arde) componentele hardware.

| andreealarisa a răspuns:

Poate are virusi...

| killer13 a răspuns:

Schimba-i srerver-ul poate e stricat.