| anonim_4396 a întrebat:

Va salut TPU. Ori de cate ori deschid laptopul dupa cateva ore sunt nevoit sa ii dau cate un restart deoarece nu pot accesa internetul desi WIFI am.Are cineva ideea asta cum o pot rezolva?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce model de laptop Asus? Ai incercat diverse drivere de wireless, de pe site-ul oficial, cu un clean instalation?

| Saveluc a răspuns (pentru CM7YRE):

Multumesc pentru mesaj. nu știu dacă vreo legătura una cu alta. am toate Driverele la zi

| sierra1 a răspuns:

Lasă-mă să ghicesc: ai Lenovo

| Saveluc a răspuns (pentru sierra1):

Nu. Am Asus. nu știu dacă are vreo legătura firma vreunu-i laptop.

| sierra1 a răspuns (pentru Saveluc):

Am mai intîlnit la Lenovo