| kMirke a întrebat:

De cate ori pe an trebuie curatata unitatea? Precizez ca o tin intr-un loc mai ingust, si carcasa are gaurele ca sa nu faca overhead! happy

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Nu exista un anumit timp la care trebuie curatata unitatea. Daca este intr-un loc unde se acumuleaza mult praf trebuie sa o cureti o data la 2 luni. Eu unul imi curat PC-ul de 3 ori pe an

8 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

OverHeat*
De cat mai multe ori cu putinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand il simti tu ingenunchiat si auzi coolerul de la procesor cum se invarte rapid indiferent ca esti intr-un joc sau nu.

| SouLIce a răspuns:

Eu il curat cam odata la 3 luni acum debinde cat de mult praf acumuleaza
Dar odata la 5 luni este ok

| NeymarJr11 a răspuns:

Curata-l odata la 2 luni, maxim pentru ca daca e in spatiu ingust, se aduna mult praf.
Si de 10 ori pe an, sa nu ai probleme cu el tongue

| xBro a răspuns:

Minim odata la 5 luni trebuie sa cureti pc-ul de praf, BAFTA!

| HyenaV2 a răspuns:

Ma... de doua ori pe an, o data cu aspiratorul simplu peste piese, si o data il dezmembrezi si il cureti cu betisoare de ureche si spirt. nu detasezi procesorul de motherboard. nu uita de coolerul de la procesor

| marya868686 a răspuns:

Eu o curat o data la 6 luni

| mihaiatv a răspuns:

Poti so cureti de vreo doua ori pe an daca are mult praf