| kMirke a întrebat:

Cam la cate luni de folosinta trebuie curatata unitatea de praf?

Răspuns Câştigător
| sickoffallthings a răspuns:

Cam de 2 ori pe an, depinde de ce spatii ai pe unde ar putea intra praful, de exemplu calculatorul meu are si un spatiu lateral si un spatiu in spate, dar cand fac curat pun o patura pe el.

5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Ori de cate ori este nevoiehappy Nu exista un termen limita pentru asa ceva.

| 0x11111051 a răspuns:

3-4 pentru performanta maxima
6-7 pentru lucru stabil.

| snzpaul a răspuns:

Nu exista un termen anume, când vezi că-i prăfuit, scoate sunete ciudate sau merge greu (nu confunda cu viruși) îl poți curața.

| NeymarJr11 a răspuns:

In fiecare luna ma, cum de 2 ori pe an laughing), sau =]]]].

Ps : Curata-l odata la 2 luni maxim, crede-ma

| JusticeForCraiova a răspuns:

Odata pe luna daca ai pc mai slabut

Eu il curat lunar.