| steaua25 a întrebat:

De cateva ore bune nu mai am semnal la orange...imi zice Semnal Limitat! am bagat alta cartela in telefon si merge cu acea cartela , deci nu e vina telefonului .

stiti dc ?

6 răspunsuri:
| omy_9418 a răspuns:

Scoateti cartela din telefon si sterg-o cu ceva moale si poate isi v-a revenii, bafta

| steaua25 explică:

Tot nu merge...

| steaua25 explică:

Pfff...multumesc

| Smiley9 a răspuns:

Cartela ta s-a demagnetizat. Se rezolva la un Orange Shop. (trebuie sa ai buletinul la tine) Ti se v-a da o cartela noua cu acelasi numar si acelasi credit pe care l-ai avut. (sau minute pe care le-ai avut)

| RegalGuard01020304050 a răspuns:

Probabil ca aceea cartela este expirata.

| Stiubei_Gabriel_Andrei_1973 a răspuns:

Da. cartela este zgariata.