| Stitch92 a întrebat:

De cateva zile (3 mai exact), cand incerc sa accesez unele site-uri web, browser-ul/internetul nu le acceseaza (nu se incarca site-ul repectiv). Totodata Yahoo! Messenger nu se conecteaza la fiecare solicitare/pornire a sistemului, este nevoie de un restart al calculatorului pentru a functiona.
Virus? Nu prea cred, avand in vedere ca am Bitdefender, care scaneaza calculatorul/browser-ul continuu
O parere, solutie, ceva?

http://postimg.org/image/n7p70792b/

3 răspunsuri:
| andreyanul a răspuns:

La partea cu site-urile as putea sa zic ca e din cauza browserului. Ti-as sugera sa-ti instalezi cea mai nou versiune a browserului sau sa ti-l schimbi in opera sau chrome, dar de asemenea poti opta si pentru safari dar eu nu l-am testat deci bu pot garanta pentru. el.

| Stitch92 explică (pentru andreyanul):

Am Chrome, ultima versiune

| andreyanul a răspuns (pentru Stitch92):

Poate fi si de la PC, eu am folosit chrome-ul si am fost foarte multumit de el dar am auzit si oameni care ziceau fix contrariul deci incearca cu opera legat de care nu am auzit prea multe plangeri in afara de interfata carenu mi se pare la fel de intuitiva ca cea a chromului.
Bafta.