| fluturasul a întrebat:

De azi dimineata nu pot intra pe facebook. Internetul merge foarte bine pe orice alt site as intra dar atunci cand accesez facebook-ul imi arata ca se incarca in continuu dar nu vrea sa intre pe pagina orice ar fi. Din ce cauza este?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine merge bine, ciudat. Incearca sa iesi din browser si intra iar

| fluturasul explică (pentru anonim_4396):

Am incercat...am restartat si laptopul. de azi de dimineata e la fel

| anonim_4396 a răspuns (pentru fluturasul):

Incearca peste cateva ore asa mi s-a intamplat si mie, si si-a revenit singur