| killeru22 a întrebat:

De cateva zile ma enerveaza ceva foldere cu nume de genul: 425jkhjk23j4h2k4j1k (asa au numele) si nu ma lasa windowsul sa le sterg si ocupa cam multa memorie ce sa fac?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Alea sunt actualizari(update) facute de windows si sunt necesare, deci lasa-le acolo...

| horia2012 a răspuns:

Daca sunt date importanta lasa-le, daca nu descarca asta gratis:
http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Unlocker.shtml
te duci pe folderele respective, clik dreapta, Unloker-Unlock. Pe urma ar trebui sa le poti sterge.