| Lucasion a întrebat:

De cateva zile, nu imi merge sa deschid facebook-ul de pe pc, adica scriu facebook, ca de obicei, si imi deschide pagina facebook dar doar cu scrisul fara aranjare in pagina, fara nimic. De ce?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci ccleaner si dai o scanare cu el.

| BogdanSVPetc a răspuns:

Ai cumva Google Chrome.Am avu si eu problema asta pe acest soft, dar cu aproape toate site-urile.Incearca alt program cum ar fi mozila etc.sau reinstaleaza-l pe chrom siti mergewinking.In cazul in care nu e asta problema nu mai stiu alta. Daca aflu revin happy.

| Lucasion explică (pentru BogdanSVPetc):

Pai folosesc mozilla si am incercat si chestia asta. Am intrat si de pe Chrome dar acelasi rezultat nu stiu de ce.

| Lucasion explică (pentru BogdanSVPetc):

O sa dau o actualizare la mozilla sa vad daca o sa mai am problema asta.

| BogdanSVPetc a răspuns:

Ti se intampla asta doar cu facebook-ul?

| Lucasion explică (pentru BogdanSVPetc):

Da, doar cu facebook-ul

| BogdanSVPetc a răspuns (pentru Lucasion):

Ciudat,incearca totusi scanarea.

| BogdanSVPetc a răspuns:

Poti incerca ccleaner sau alt antivirus.Browserul nu e de vina deci s-ar putea sa ai vreun virus.winking Bafta

| XoMihaiRomanXo a răspuns:

Browserul e de vina