| Rihanna a întrebat:

De ce apare asa cand ma loghez pe facebook? am facut prostia si am pus un cod prima data.acum nu pot sa ma mai loghez fara sa il pun.straight face ma dispera.batting eyelashes

"Register this computer

Please take a moment to register this computer by choosing a name you'll remember later. You'll receive a notification confirming that you registered and logged in from here. Please note that if you clear your cookies you may need to reregister this computer.

Computer name:

Don't ask me again from this computer
Leave unchecked if logging in from a public computer"

2 răspunsuri:
| carmenushaa a răspuns:

Buna seara,,,,Am si eu o Mareee rugaminte la tine daca se poate

mi-ai putea acorda un vot?

un singur clic

NIMIC MAI MULT!

plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!

| florinSalam a răspuns:

Asa imi zice si mieangry. m`am logat la scoala.si cand am ajuns acasa. mi-a aparut aiastraight face
acum iti merge fb?