| CrissElla a întrebat:

De ce atunci cand am internetul deschis ( google chrome, mozilla... orice) si vreau sa dau web la cineva mi se restarteaza calculatorul? straight face Dar cand am deschis doar messul merge foarte bine. Funda

2 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

Incearca sa te uiti pe youtube la un film 1080p...vezi arash broken angel ca are sigur. Daca tot isi da restart.e cel mai probabil sursa(nu suporta consumul de curent al componentelor)

| hek_1931 a răspuns:

Eu zic sursa e de vina sau procesorul e prea slab si ram? si de asta iti da restart nu merge sa lucreze toate odata fa si u pe rand