| Cristian2003 a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa intru pe game killer imi apare "root privilege isneeded" si mi se inchide,dar stiu ca se refera la faptul ca imi trebuie root dar cum il descarc, la ce imi foloseste, cum il folosesc si este adevarat ca daca il descarc imi pierd garantia?

2 răspunsuri:
| Cristian2003 explică:

Poti sa-mi spui mai explicit te rog?

| Faceboooook a răspuns:

Salut! Incearca sa iti iei framaroot pentru a-i da root dar nu sa intri in sistem ca ti se poate strica si in plus iti pierzi si garantia.scrii pe google si iti explica cum sa faci.recomand versiunea 1.5.0