| Angelofdarkness862 a întrebat:

De ce beculetul de la unitate de unde se pune cardul de memorie mai este inca pornit dupa ce am scos cardul? funda!

4 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Salut'! Pentru a-ti arata ca este inca funcctionabil, adica ca merge sa bagi cardul cand vrei tu.

| cartman a răspuns:

Este inca online cum s-ar zice, functional.Cand bagi cardul de obicei palpaie ledul fiindca il citeste sau lucrezi cu el.

| CorontzGurGurul a răspuns:

E posibil sa nu fi ejectat cardul corect, iar calculatorul mai incearca sa-l acceseze. Cel mai corect mod de ejectare este langa ceas, iconita "Safely remove hardware or eject media" si selectezi cardul.

| iulianh a răspuns:

E o problema cu placa de baza /sau asa este setata unitatea. happy