| Macarie_Fanica_1959 a întrebat:

De ce cand apas pe click dreapta si intru la o comanda cum ar fi personalizare (personalization) imi apare jos ca intra dar dupa iese, pe windows 10?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dar new-folder merge?

| Macarie_Fanica_1959 explică (pentru sierra1):

Da, merge, toate merg, doar ca Display Settings, Personalize, wifi settings de jos in dreapta nu merg, de cand am rezolvat o problema cu 0xc000007b si mi-am bagat Nvidia GeFORCE nu mai merge setarile astea, acum nu stiu daca e de la Nvidia GeFORCE sau de la eroarea aia dar se zice ca ar putea fi fisiere din sistem corupte, reset nu mai pot da, ca am dat o data, si acum nu ma mai lasa, imi trebuie un stick

| JicaContra a răspuns:

E activat? (windows-ul)

| Macarie_Fanica_1959 explică (pentru JicaContra):

Da, e activat.

| JicaContra a răspuns (pentru Macarie_Fanica_1959):

Atunci e DUS, reinstall windows!

| Macarie_Fanica_1959 explică (pentru JicaContra):

Gata, am aflat, am pus niste.dll, si gata merge, si la registry am umblat.