| Lory_7688 a întrebat:

De ce cand apelez un anumit numar de vodafone nu suna ci imi apare direct apel respins cu sunetul de riguare. Ce se intampla?

4 răspunsuri:
| Licuriici a răspuns:

Pai...la unele telefoane poti pune tu asa, adica: daca o persoana vrea sa te sune tu poti pune sa ii arate ocupat.Dar la tine nu stiu care este problema, depinde. ca daca iti arata asa numa la o persoana pe care ai incercat sa o suni poate asa a pus ea! Dar daca nu, chiar nu stiu de ce ar putea sa iti apara asa. sad

| Lory_7688 explică:

Nu cred ca este din cauza retelei pentru ca de cateva zile se intampla asa.

| Fechetee a răspuns:

Exact la fel patesc si eu. La un singur numar de telefon imi apare apel respins. Si am sunat la nr respectiv de pe mai multe telefoane. Si tot apel respins imi apare.

| vatif a răspuns:

Este din cauza retelei! O patesc si eu destul de des - sursa: http://vatif.com