| Mistik a întrebat:

De ce cand bag cablul de date in spatele calculatorului nu imi apare nimic pe ecran ...inaine imi aparea insa acum nu imi mai apare

3 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

La computer apesi pe proprietati dupa hardware divice manager
USB controllers si acolo trebuie sa iti apara max 10 hut-uri ca sa iti mearga. Daca nu in cel mai rau caz reinstaleaza OS sau driver-ul placii de baza.
Bafta!

| buny a răspuns:

Asa imi facea si mie am reinstalat windows si a mers deci > virusi sau e posibil ca ceea ce ai introdus tu in unitate sa nu fie conectat bine (firul ma refer) sa nu fie conectat bine la ce vrei tu (modem, telefon, apar foto) etc

| lola55 a răspuns:

Incearca sa te duci la My computer poate acolo o sa iti apara... daca nu...thinking incerca sa ii dai un restartwinking noroc!