| CristalClear a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Nu stiu ce sa fac!

Am o camera foto de la nikon.Atunci cang bag cablul de date nu-mi apare absolut nimic pe ecran sau altele, desi cablul functioneaza, deoarece prima oara a mers, dar prima oara calculatorul mi-a detectat cablul di a aparut ceva pe ecran.Mentionez ca stiu ca aparatul trebuie sa fie inchis, iar cablul este bagat bine in calculator si in camera. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Vertou a răspuns:

Incearca sa aprinzi camera in timp ce este conectata la PC, sau vezi in setarile camerei la USB ce iti scrie...sau inca o modalitate e sa te uiti in manualul utilizatorului, poate te ajuta. Eu am Samsung, nu stiu ce fel de setari poate avea Nikon