| ANDREYandrey1 a întrebat:

De ce cand conectez cablu de la net la router nu imi mere netu si cand pun cablul la laptop mere.Mentionez ca pana acum mi-a mers si doar de cateva zile patesc de astea. funda pentru cel mai util raspuns

1 răspuns:
| wj a răspuns:

Cam orice router are log unde poti vedea ce zice si ce eroare primeste. Poate sa nu fie setarile bune. Daca setarile sunt bune, deconecteaza-te de la net cu Disconnect in cazul in care ai o conexiune PPPoE si dupa cam o ora incearca iar cu routerul. Poti incerca sa suni si provider-ul de net, dar daca acesta este RDS ei nu ofera asistenta pentru routere.