| neymar1192 a întrebat:

De ce cand deschid PC dupa 10 se blocheaza si cursorul de la maus arata ca o clepsidra si trebuie de il deschid iar de nustu cate ori pana merge? am instalat windowsu (xp sp2 -inainte imi mergea perfect) de doua ori si tot asa face. l-am desfacut si l-am curatat de praf peste tot si nimic. acum ma gandesc poate e de la caldura. eu i-am pus un ventilator pe el dar degeaba. va rog mult ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| fldany2013 a răspuns:

Eu am cunostinte in informatica si am 2 raspunsuri pentru tine:

1)reinstaleaza windows-ul dar cand il instalezi sterge toate partitiile
2)incearca cu un alt hard poate merge...50% cred ca s-a bulit hardul Daca in acest raspuns e ceva ce nu ai inteles add Id catastar_2010 Sper sa intelegi!