| Danyyloop a întrebat:

De ce când instalez driverul de placa video îmi merge greu net-ul și windows-ul? dau fundă! scuze categorieI don't want to see

1 răspuns:
| WPP a răspuns:

Salut, cauze pot fi multe, conflicte de memorie daca ai video cu memorie share din ram sau driverul nu este cel care trebuie. Da-i uninstall la driver si lasa windowsul sa iti bage ce gaseste, asta in cazul in care nu ai fix driverul pe care ti l-a dat producatorul. Cei mai mari producatori de placi video (nVIDIA, radeon si Intel) au fiecare utilitare de depistat video cardurile, incearca sa rulezi si cu alea sa vezi ce iti gaseste, poate folosesti un driver de la alt model care nu e 100% compatibil cu ce ai tu. Bafta!