| radu05 a întrebat:

De ce nu imi merge in acelasi timp si placa video si cea audio? Daca instalez mai intai driverul de la placa video, nu mai pot instala driverul de la placa audio, iar daca instalez mai intai driverul de la placa audio si apoi instalez cel de la placa video, cel audio mi se dezinstaleaza si nu il mai pot instala.

4 răspunsuri:
| Yuzoo a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie, incearca sa instalezi driverul de la placa de baza apoi celalalte doua. Unele calculatorare vor mai intai placa de baza dupa merge cele doua. Mie nu-mi mergea nici una, apoi am pus placa de baza si dupa video si audio, sper sa tea ajute cu ceva.

| radu05 explică (pentru Yuzoo):

Si de unde iau driverul de la placa de baza? ....eu nu l-am instalat niciodata

| Yuzoo a răspuns:

Ala e un disc care il primesti cu pc, cum sa nu-l ai si cum sa nu-l instalezi...

| radu05 explică (pentru Yuzoo):

Eu nu am la pc decat 2 dvd: unul cu driverul la placa audio si unul la placa video.