| winter a întrebat:

De ce cand instalez windows 7, el numi sterge fisierele din calculator.am instalat un xp care sa faca treaba asta si a mers dar intrebararea mea este de ce nu le sterge? in vista stiu ca este optiunea aia de a salva fisierele dar la 7 nu mai ajung la acea optiune

3 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

De regula cand instalezi Win 7 e de preferat sa formatezi partitia in care vrei sa-l instalezi. Daca vrei sa stergi absolut tot, si ai mai multe partitii, cel mai bine e sa stergi toate partitiile, apoi sa le creezi din nou. NUMAI ASA se creeaza si partitia de sistem rezervata pentru Win 7, de 100 Mb, care este folosita pentru optimizarea functionarii calculatorului. Succes!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Pentru ca il instalezi fara a formata, ca si la vista este la fel formatare\instalare...aceiasi pasi

| nykymyky a răspuns:

Paa