| Nick89 a întrebat:

De ce cand porneste windows, sau ascult muzica in boxe/casti se aude un bazait/barait sau se distorsioneaza sunetul? sad... am incercat drivere, programe tune-up, antivirusi si folosesc un home cinema conectat la pc, ca sa fiu mai clar cu problema, spre exemplu, in timp ce ascult muzica, si daca deschid o aplicatie/program incepe sa baraie boxele, nu mai zic de programele cu drivere, gen modem internet sau cand utilize nero... please help me sad straight face. Multumesc frumos happy

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

În tpimul acela cpu-ul nu ți pe 100%? Dacă da încearcă să optimizezi sistemul de operare, și problema va dispărea, și mai ales să mnu rulezi aplicații consumatoare de resurse.Succes