| DjVirusVrs a întrebat:

Craciun Fericit Help crying(( am o porblema cu pc nu stiu ce are cand ascult muzica pe net imi baraie si casitile si boxele se aude un barait care iti face pe creier crying( si daca ascult muizca descarcata sau mel mele imi merge normal se aude super bine si asa pe net barait nu stiu ce sa fac Helppppp eu cred ca de la ercan plasma ca are boxe in ele si nu stiu sa le fac sa mearga si am incercat si nu imi merg deci ce sa fac sa nu imi mai baraie cand ascult muzica sau ma uit la filme crying(((((((((((((((((((( Help dau FUNDA pliz ajutati-ma crying((((((((((((!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Sterge motorul de cautare pe care-l ai, indiferent care este, mozilla, chrome, explorer, sau opera.
Ininte sa le stergi, decscarca-ti Ccleaner si instaleaza-l.
Daca vrei sa nu mai ai probleme d'astea, in caz ca folosesti un alt browser, sterge-l si schimbate pe Mozilla Firefox, eu folosesc Mozilla de mult timp si n-am nici o problema, probleme pe care le aveam pe explorer si chrome, si anume gajaitul la sunet.
Este de la browser.
Incearca sa folosesti Ccleare, doar pe un browser.
Ceea ce vreau sa spun este: Stergele pe toate din pc, sa ramana doar internet explorer pentru ca este standard, si daca nu-l folosesti nu ai de ce sa-l stergi p'ala.
Instaleaza Mozilla Firefox si p'ala sa-l folosesti de acum inainte.
Il instalezi, il pornesti, vezi daca merge sa intrii pe google, apoi il inchizi.
Folosesti Ccleaner, si apoi vezi daca mai ai probleme.
Daca continua, este foarte probabil sa fie ceva de la windows, asa ca poti reinstala windows-ul.

| DjVirusVrs explică (pentru MenInShadow):

Frate ai dreptate cu browsarul dar imi zisa un amic ca de la chrom face asa big grin si mil facu sa mearga tot cum zici tu big grin mersi big grin acum iau si monzila sa vad cum e n-am folosit nicio data Monzila

| MenInShadow a răspuns (pentru DjVirusVrs):

Mozilla este cel mai bun browser.
Daca ai probleme faci la fel, il reinstalezi, dar este cel mai bun atat pentru video cat si pentru audio.
Mozilla este cel mai bun dupa min si dupa multi altii.

| DjVirusVrs explică (pentru MenInShadow):

Frate cum fac la monzila sa imi traduca ori ce pagina intru eu straight face ca nu stiu la elcrying

| MenInShadow a răspuns (pentru DjVirusVrs):

Sa iti traduci orice pagina pe care intrii?
Eu nu prea fac asta, de fapt nu fac asta niciodata, dar o sa-ti caut ceva.
Ok, deci pe firefox trebuie sa instalezi un program care traduce paginile, pe care aparent chrome il are instalat automat (cred) sau il aveai tu instalat.
Incearca aici: http://www.youtube.com/watch?v=RtID40ch_Bs
Dar totusi iti trebuie paginile treduse?

8 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Asta este de la flash player dai play la o melodie pe youtube si dai dupa aceea click dreapta pe el click pe settings si dai click pe casuta enable hardware acceleration debifeaza casuta.

daca face la fel schimba browserul web foloseste the world browser

| spaghetty a răspuns:

Reinstaleaza driverul AUDIO

| Neymar96 a răspuns:

Asta mi se intampla si mie la pc dar nu stiu ce are

| LiviuTPU99 a răspuns:

Pfff nu stiu ce poate fi contacteaza un service sau o persoana foarte priceputa